ORPHICA
 • Proces bezpečného nákupu Proces bezpečného nákupu
 • DODÁNÍ KURÝREM ZDARMA! <span>DODÁNÍ KURÝREM ZDARMA!</span>

Objednejte si Brow a pečujte o své obočí

Díky BROW bude vaše obočí hustší, silnější a plnější už po krátkém čase. Revoluční receptura a přírodní, pečlivě vybrané přísady vyživují a zahušťují obočí. Produkt nedráždí pleť.

truck

Dodání kurýrem zdarma

Vyberte platbu předem a získáte dopravu zdarma!

01. Vyberte si

BROW - sérum na obočí (4ml)

1200 Kč
Brow ● sérum na obočí ● přírodní kosmetika ● Orphica
Vyberte si množství
minus plus
 • VIDITELNĚ TMAVŠÍ, SILNĚJŠÍ A HUSTŠÍ OBOČÍ
 • ZLEPŠENÝ STAV OBOČÍ
 • výživa a regenerace
 • PRODUKT BYL DERMATOLOGICKY TESTOVANÝ

PŘIDEJTE SÉRUM REALASH A PEČUJTE O DLOUHÉ, HUSTÉ A ZÁŘIVÉ ŘASY

 • REALASH - Sérum na růst řas

  1330 Kč

  Sérum REALASH je sérum na růst řas vytvořené pro ženy, které sní o dlouhých silných a hustých řasách. Jeho unikátní receptura byla obohacená o aktivní nanopeptidy a molekuly aminokyselin. Bezpečnost zaručují přírodní výtažky z rostlin, které chrání a vyživují citlivou pokožku v okolí očí. Realash dokáže vaše řasy až o 83% prodloužit a o 79% zahustit.

  before
  after

02. Vyplňte formulář

 • Můžete mi doručit zásilku i do zahraničí? Kurýrská společnost, se kterou spolupracujeme, vám doručí zásilku prakticky kdekoliv na světě – lišit se může jen doba doručení. Cena doručení do zahraničí je 540 Kč - bez ohledu na zemi. Zákazníci, kteří si chtějí objednat do zahraničí, musí zaplatit předem.
 • Proč musím poskytnout své telefonní číslo? Potřebujeme vaše telefonní číslo, protože to je nejlepší způsob, jak vás rychle kontaktovat. Vaše telefonní číslo dáváme kurýrské společnosti, to znamená, že kurýr vás bude kontaktovat bezprostředně před doručením zásilky. S kurýrem je možné domluvit si alternativní adresu, čas nebo datum doručení.

03. Vyberte si způsob platby

Dodání kurýrem zdarma

Objednávka bude odeslaná hned po přijetí platby na náš účet. Zásilka bude doručena kurýrem v rozmezí 2-3 pracovních dnů.

Objednávku můžete bezpečně uhradit prostřednictvím PayPal účtu. Vyžaduje se registrace. Všechny údaje o platební kartě jsou chráněné autoritou Paypal. Zásilka bude doručena kurýrem v rozmezí 2-3 pracovních dnů.

Objednané produkty Vám budou zaslány ihned po objednání. Sumu za objednávku zaplatíte přímo kurýrovi, který Vám objednávku doručí. Zásilka bude doručena kurýrem v rozmezí 2-3 pracovních dnů.

04. Souhrn objednávky

Dodání zdarma:0 Kč
Celkem:0 Kč
Doba doručení:2 dny